info@adayogrenci.com +90 537 052 36 86
info@adayogrenci.com +90 537 052 36 86
News & Updates

Kariyer Planlama

Kariyer Planlama

Kariyer Planı; Yapman gereken önemli hamleler ve tecrübeler ileride hayatında dönüm noktası oluşturabilecek kritik virajlardır. İleride sert ve keskin virajları rahat dönebilmek için şimdiden sağlam adımlar atarak geleceğini planlayabilirsin.

Kariyer Rehberi

Mülakat Teknikleri, Örnek Özgeçmiş ve İş Arama Yöntemleri ile ilgili bilmeniz gerekenler, Kendine katacağınız bir çok olumlu yazı ve araştırmalar burada.

Kariyer Danışmanlığı

Aday Öğrenci Kariyer

Değişen dünyada başarılı olabilmek için adapte olabilmek gerekir. ‘ Her şey değişir. Değişmeyen tek şey değişimdir.’ Gelişen bu dünyada öğrencilik hayatınızdaki zamanınızı iyi yönetebilmek için iş hayatı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. İşverenlerin aradığı özellikleri hakkında bilgi edinmek, mezun olmadan hangi sektörde hangi mesleği seçeceğinize karar vermek için danışmanlık hizmeti almanız mezunlar arasında fark yaratmanıza ve doğru işe doğru personel olmanıza yardımcı olacaktır. 

İleri zamanda karşılaşacağınız sorun yada sorunlar için danışmanlık hizmeti almanız diğer mezunlar arasında fark yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer Danışmanlığı Kapsamı


Kendinizi ve ilgi alanlarınızı tanımak istiyorsanız

Meslek alternatifleriniz hakkında bilgi almak istiyorsanız

Mezuniyet sonrası kariyerinize nasıl yön vermek istediğinizi belirlemek istiyorsanız

Kariyer planlaması yapmak istiyorsanız

Akademik alanda kariyer planlaması yapmak istiyorsanız

Öz geçmiş ve ön yazı hazırlamak istiyorsanız

İş arama yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız

Mülakat tekniklerini öğrenmek istiyorsanız

 

Kariyer Gelişim ve Eğitim

Performans Yönetimi

Hedeflere bağlı performans yönetimi uygulanır. Hedefler, birimler ve bireyler bazında ve şirket hedefleri paralelinde, yıllık olarak belirlenir. Yıl sonunda performans değerlendirmesi yapılır.

Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve Gelişim Planlaması; çalışanlarımızın geliştirilmesi gereken yönleri belirlendikten sonra, şirket politikaları ve iş hedefleri paralelinde yapılır. Eğitim Gelişim Planları, Yönetici Geliştirme Eğitimleri, Mesleki Eğitimler, Bilgisayar ve Teknoloji Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Proje Çalışmaları olarak gruplandırılır.

Kendini Geliştir

Yeteneklerin neler? Popüler iş değil, sevdiğiniz iş. niçin nasıl ne Nasıl mutlu oluyor, nasıl nefret ediyorsun? Ne için, kim için yaşıyorsun? Niçin hayattasın? 1. Kendini Tanı! kim Kim olmak hoşuna giderdi? Rol modelin kim?

Sohbet Başlat
Hoşgeldin, nasıl yardımcı olabilirim
Merhaba, yardımınıza ihtiyacım olabilir...